Referanslar | Recep ÖNDER
E-Ticaret Danışmanın

E-Ticaret Danışmanın

Web Tasarım - SEO

Endblack

Endblack

Web Tasarım

ByBalon

ByBalon Organizasyon

Web Tasarım - SEO

Merve Özkan Net

Merve Özkan

Web Tasarım - SEO

Turgay Kurt

Turgay Kurt

Sosyal Medya Yönetimi

Neler Söylediler

Alican Göre
Kendisi ile olan kısa tanışıklığımızın ardından önce web sitemizde daha sonra da e-ticaret eğitimlerimizde bize gerçekten harika katkılar sağladı. Recep bey sadece web tasarım konusunda değil dijitalin her alanında sahip olduğu deneyim ve bilgi ile birçok yönden destek sağlayabilen birisi. Olayları çok geniş bir pencereden bakıp gördüğü için de birlikte yaptığınız iş her neyse kesinlikle daha fazlasını sunuyor.
Alican Göre
Kurucu Ortak
Turgay Kurt
Merhaba, ben Turgay Kurt. Scuba dalış eğitmeniyim. Sosyal medya mecraları bizim sektörümüz için çok önemlidir. Recep bey ile çalışmaya başlamadan önce proje aşamasından itibaren karşılıklı fikir alış-verişlerimiz ve yönlendirmeleri sayesinde yol haritası belirledik ve çalışmaya başladık. Artı etkilerini günden güne görmeye başladım. Kendisiyle çalıştığım için gayet memnunum.
Turgay Kurt
Dalış Eğitmeni
Merve Özkan
Recep Bey internet sitemi oluştururken de dışarıdan bakan bir göz olarak sektörüme en uygun hizmet açıklamalarını ve web site içeriklerini hazırlamamda da yardımcı oldu. Renk seçimi ve kullanım açısından sayfama giren herkesin rahatlıkla aradığını bulabileceği bir internet sitesi tasarladı. İş sürecini rahatlıkla yönetebileceğim tam istediğim gibi hazırlanmış bir web siteye sahibim artık. Kendisine çok teşekkür ederim.
Merve Özkan
İçerik Yazarı